פייגלין: "יש לי בעיה עם הומוסקסואליות כתרבות" | כל-מיני

אך הדגיש כי "אין לי שום בעיה עם הומואים, שרובם מן הסתם אנשים טובים וכשרוניים". פייגלין, ממנהיגות יהודית, אף הוסיף כי "מי שמארגן מצעד גאווה אינו מבקש לקבל זכויות, הוא מבקש לאכוף על רשות הרבים את ההומוסקסואליות כתרבות – וזה כבר סיפור אחר לגמרי" * לפניכם הטור שכתב בנושא

(עוד בעניין: משה פייגלין: "אני הומופוב גאה!")

פייגלין. צילום: ויקיפדיה

ככול הנראה אנו חיים בשלהי הציוויליזציה המערבית. אירופה ובמידה רבה גם אמריקה, משנות את פניהן לבלי הכר. ללמוד אנגלית זה טוב – יודעי ח"ן יוכלו בעתיד לפענח באמצעותה ספרים עתיקים – כמו יודעי הלטינית של ימנו. מי שבאמת רוצה לצייד את זאטוטיו בשפת המחר, מוטב ילמדם סינית – למזרח, ערבית – לאירופה וספרדית לארה"ב.
הויכוח ברובו כבר אינו מתנהל סביב השאלה אם, אלא סביב השאלה מתי. כמעט שלית מאן דפליג – הציויליזציה המערבית מתפוררת במהירות.
 
מדוע בעצם? מדוע ציויליזציה מפוארת מגיעה כך אל קיצה. תשאלו את אורי אריאל.
 
בחושים בריאים ובאומץ לב ציבורי העז ח"כ אריאל לגעת השבוע באמת שהפוליטיקלי-קורט הדורסני ממהר לחסל את כל הנוגע בה.

זה לא ההומואים או כל בעלי נטיה אחרת. הם הרי אנשים טובים ככול השאר ואיש אינו מתיימר להתערב בחייהם הפרטיים.

זה גם לא הפמניסטיות – שבוודאי עם חלקים מסויימים במאבקן אפשר להזדהות.

זו לא מהפכת החד הוריות שהפכה את הכל למשפחה ולכן כבר שום דבר זה משפחה.

כולם בסדר גמור. לכולם כוונות יפות. אבל הסך הכל הוא ערעור מעמד המשפחה. ובלי משפחה אין עם ובלי עם אין ציויליזציה.

"למה למחלל שבת מותר להכריז על כך בגלוי ולהומוסקסואל אסור?" שאל אותי השבוע – אלעזר שטרום.

את צה"ל הקימו אנשים שברובם היו חילוניים – השבתי. הצטרפתי אליו על בסיס הערכים המשותפים לי ולהם. מה שמבקש אורי אריאל (באיחור רב) הוא להחזיר את צה"ל אל אותם ערכים משותפים שנתונים כיום תחת מתקפה. אין לי שום בעיה עם הומוסקסואלים, שרובם מן הסתם אנשים טובים וכשרוניים. יש לי בעיה עם הומוסקסואליות כתרבות. מי שמארגן מצעד גאווה אינו מבקש לקבל זכויות, הוא מבקש לאכוף על רשות הרבים את ההומוסקסואליות כתרבות – וזה כבר סיפור אחר לגמרי.

 באירופה זה הצליח – יחד עם סט שלם של ערכים דה-קונסטרוקציוניים. התוצאה היא שאנו חוזים בפרפורי הגסיסה של ציויליזציה בת אלפי שנים.

וודאי שתמיד היו הומואים ותמיד יהיו. זה כשלעצמו עוד לא מחסל ציויליזציה. אבל כשהתרבות עצמה הופכת לכזו ויחד עם חיסול מעמד הגבר במשפחה תוקפת את התא המשפחתי מכל כוון אפשרי, התוצאה בלתי נמנעת.

פתחתי באקראי עמוד בעיתון ישראל היום. הכותרת והתמונה שלצידה הראתה שני חיילים הומוסקסואלים במדים אוחזים ידיים בפרהסיה. היתה זו תמונה מפרגנת שפורסמה באתר הרשמי של דובר צה"ל.
 
באותו עמוד פורסמה תמונתה של חברת כנסת מוכשרת מאוד שמונתה לאחרונה ליו"ר ועדת החינוך של הכנסת. מדובר בחברת כנסת הנשואה לעיתונאי גרמני.

נזכרתי בחברת כנסת אחרת – אם חד-הורית – שקודם שזכתה בראשות מפלגת העבודה שימשה כיו"ר הוועדה לזכויות הילד.

המשותף לכל אלה, שמדובר באנשים מוכשרים מאוד. אין עוררין על כישוריהן של חברות הכנסת הללו או של ההומוסקסואלים בצה"ל. אולם כולם כאחד מבטאים בחייהם האישיים ערכים התוקפים את המשפחה, את הלאום ואת צה"ל.

צבא מטבעו הוא גברי. "ארדוף אשיג אחלק שלל". הדרג המדיני אמור לרסן אותו, אולם לדעת שעומד לרשותו ברגע ההכרעה צבא ששש אלי קרב ורוצה לנצח. צה"ל כבר מזמן אינו כזה. ההיפך הוא הנכון. צה"ל של היום משחרר כל העת איתותים מעכבים לדרג המדיני וכשבכירי מערכת הביטחון פושטים את מדיהם – העניין הופך לשיטפון. יש קשר ישיר בין שילוב הבנות ביחידות הקרביות ועידוד ההומוסקסואליות בצבא – כלומר בין עיקור הגבריות – לבין חוסר הרצון והיכולת של צה"ל לנצח.

איזו בשורה ערכית משדרת חברת כנסת הנשואה לעיתונאי גרמני? מה אומרת לילדי ישראל העובדה שהפרלמנט שלהם החליט למנות דווקא אותה לאחראית מטעמו על חינוכם? האם יש בכלל משמעות לעם היהודי ששווה לקיימה? או שבכל מקרה כל ערך ליברלי מזדמן גובר עליה?

האם זה הגיוני שאשה שלא הצליחה לשמור על הזכות הבסיסית ביותר של ילדיה, הזכות למשפחה של ממש – עם אב ואם, תעמוד בראש הוועדה לזכויות הילד?

לא בזכויות הילדים עסקינן, גם לא בזכויות הנשים וודאי שלא בזכויות ההומוסקסואלים. אנו עוסקים בהתגוננות החברה וצבאה מפני מתקפה רב ערוצית של ערכי הפירוק. המתקפה הזו מגובה בהפחדה ובחיסול ממוקד של כל הפוצה את פיו ומתריעה מפניה.

טוב שח"כ אריאל אזר אומץ והגיב. יש לקוות שמנהיגי ציבור המסוגלים להסביר את העניין לעומקו בלי לפגוע בהומוסקסואלים כבני אדם – יצטרפו אליו.

(מקור ראשון [ואתר מנהיגות יהודית], ב' בתמוז תשע"ב, 22 ביוני 2012)

2 תגובות

תגובות בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כותרת מניפלטיבית ומכוערת.
  אתם לא מסוגלים להתמודד עם הטענות שלו, ולכן יצרתם כותרת מכוערת.
  מניפולציות שכאלה לא מוסיפות כבוד לקהילה שלכם.
  תמשיכו ככה ותהפכו את רוב אזרחי ישראל לשונאיכם.

 2. בסך הכל מר פייגלין הוא איש חכם, אבל כאן אנו רואים רצינליזציה מתוחכמת להומופוביה פשוטה ובנאלית.

  אחרת קשה להסביר את הקשר ש"מצא" הכותב בין הומוסקסואלים בצה"ל ליכולתו המבצאית (לצבאות רומא ויוון זה לא כ"כ הפריע, כנראה) ובין "התרבות" ההומוסקסואלית (מהי בכלל?) לבין פגיעה בערך המשפחה (כאילו שהתרבות היא זאת מונעת מהומואים ולסביות להקים משפחה "נורמטיבית").

  פוליטיקאי שחרט על דגלו את נושא החופש ומאבק לזכויות הפרט לא יכול להרשות לעצמו להיות הומופוב, אידאולוגי או אחר.